KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Skisser 16426204
nr 1642 6204
Gösta von Hennigs
(1866-1941), Sverige
Skisser, 6 st, Monogramsignerade, oramade lösa blad, bladets mått: 18x25 - 20x27 cm
Gösta von Hennigs, svensk målare född 1866, död 1941.
Utrop:
500 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:39:50
Gösta von Hennigs
Läs mer om Gösta von Hennigs